Niedziela ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 12.01

• Msze św. według NOWEGO PORZĄDKU NIEDZIELNEGO  godz.8.00; 9.30, 11.00 oraz o 16.00.
  • Nieszpory kolędowe o godz. 15.30.
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!

Poniedziałek  – Dzień Fatimski – 13.01

• Zapraszamy na różaniec Fatimski na godz. 715

WTOREK – 14.01

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

CZWARTEK – 16.01

• Po porannej Mszy Świętej Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła

PIĄTEK – Wspomnienie św. Antoniego, opata – 17.01

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w kościele.

SOBOTA – 18.01

• godz. 10.00 Legion Maryi zaprasza na Mszę św. wszystkich Legionistów i Auksyliatorów. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe w salce. Serdecznie zapraszamy !
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

Niedziela II Zwykła – 19.01

• Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!

• Od poniedziałku po Niedzieli Chrztu Pańskiego rozpoczyna się  Okres Zwykły i trwa do wtorku przed Środą Popielcową.
  • Wszystkich, którzy zapisali się na pielgrzymkę do Sandomierza i okolic w terminie 20-22.04. 2020r. prosimy o wpłacenie zaliczki w kwocie 200zł. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły w gablocie. Serdecznie zapraszamy.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym wato przeczytać: rozmowa o tym, jak wychować wierzące dziecko; na czym polega zgodna z nauczaniem Kościoła ekologia?; dlaczego katolik nie może wierzyć we wróżby? oraz wiele innych artykułów.
  • Jest także nowy numer Wiadomości Parafialnych w cenie 4 zł.