Niedziela 6 Zwykła                                                                                                                         12.02.

• Nieszpory niedzielne godz. 16.oo
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii

Poniedziałek                                                                                                                                   13.02.

• Nabożeństwo fatimskie o godz. 7.15 w kościele

Wtorek – Święto Świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy                              14.02.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o

Środa                                                                                                                                                   15.02.

Czwartek                                                                                                                                            16.02.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów
  • Msza Św. szkolna o godz. 17.oo

Piątek                                                                                                                                                  17.02.

• Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele

Sobota                                                                                                                                                  18.02.

• Nauka dla rodziców i rodziców chrzestnych przed chrztem dziec,i o godz. 16.3o w kościele
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo

Niedziela 7 Zwykła                                                                                                                         19.02.

• Nieszpory niedzielne godz. 16.oo
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii

• Nauki przedślubne odbędą się 23 i 24 lutego, a także 25 i 26 maja w salkach katechetycznych prosimy by narzeczeni zapisali się w kacelarii.
  • Zapraszamy do zapoznania się z wyjazdami pielgrzymkowymi w naszej parafii