Kolekta dzisiejszej niedzieli to Jałmużna postna. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.

2 Niedziela Wielkiego Postu                                                                                                                                                                                      12.03.

 • Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.oo

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                        13.03.

Wtorek                                                                                                                                                                                                                                    14.03.

 • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o.

Środa                                                                                                                                                                                                                                        15.03.

Czwartek                                                                                                                                                                                                                                16.03.

 • Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy za kapłanów 

Piątek                                                                                                                                                                                                                                      17.03.

 • Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.
 • Droga Krzyżowa o godz. 17.15 ? podczas nabożeństwa modlimy się za zmarłych. Zalecki prosimy składać w zakrystii przed nabożeństwem

Sobota                                                                                                                                                                                                                                     18.03.

 • Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci o godz. 16.30 w kościele
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.

3 Niedziela Wielkiego Postu                                                                                                                                                                                      19.03.

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 • Zbiórka na Fundusz Misyjny – Ad Gentes
 • Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.oo

Ogłoszenia ogólne.

 • Zachęcamy wiernych do postu i innych uczynków pokutnych, zwłaszcza dzieł miłosierdzia, a także do ograniczenia spożycia napojów alkoholowych
 • Zapraszamy do zapoznania się z pielgrzymkami parafialnymi do : Chorwacji i Medjugorie w terminie 26.06. – 4.07.2017 i Kodnia, Sokółki, Grabarki i Świętej Wody w terminie 29 – 31 maja