XV Niedziela Zwykła – 12.07

• Kolekta dzisiejszej niedzieli jest na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Poniedziałek  – Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerarda i Benedykta – 13.07

• Dzień Fatimski. Zapraszamy na Różaniec Fatimski o godz. 7.15

Wtorek  – 14.07

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

Środa  –  Wspomnienie św. Bonawentury, bpa i dK – 15.07

Czwartek – Wspomnienie NMP z Góry Karmel – 16.07

• Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.

III Piątek  – 17.07

• Godzina Miłosierdzia o 15.00 w kościele.

Sobota  –  18.07

• Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

XVI Niedziela Zwykła –  19.07

• Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać mi.in artykuły: Czy miłość narzeczonych jest konieczna do zawarcia małżeństwa i czy jej brak może być podstawą do jej unieważnienia?; 150 lat temu papież powierzył Kościół opiece świętego Józefa, dzisiaj Kościół w Polsce chce zrobić to samo; Sanktuarium maryjne w Charłupni, kolejny przystanek na trasie wakacyjnego cyklu: „Nie ma jak u Mamy” oraz wiele innych ciekawych artykułów.