12.08. – Niedziela 19 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

13.08. – Poniedziałek – Dzień Fatimski

 • Zapraszamy na Różaniec Fatimski i procesję wokół kościoła po wieczornej Mszy Świętej

14.08. – Wtorek – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb., męcz

 • 8.oo – Zapraszamy wszystkich parafian na Mszę Św. w intencji ks. Kanonika Jana Gacki z okazji 88 rocznicy urodzin
 • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

15.08. – Środa – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

 • Msze św. w tą uroczytość o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 15.00 i 17.00.
 • 16.oo – Nieszpory Maryjne

16.08. – Czwartek

 • Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.

17.08. – Piątek – Uroczystość św. Jacka, Kapłana głównego patr. Archidiecezji

 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

18.08. – Sobota

 • 16.3o – Nauka przed dla rodziców i chrzestnych przed chrztem w kościele
 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

19.08. – Niedziela 20 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • W tym dniu wyrusza pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej
 • 15.oo – Msza Św. chrzcielna
 • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

Ogłoszenia ogólne

 • W niedzielę 19 sierpnia odbędzie się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej, łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium. Z naszej parafii Pielgrzymka wyruszy wraz z kapłanem o godz. 6.30.
 • Legion Maryi zaprasza legionistów, auksyliatorów i wszystkich chętnych na pielgrzymkę do Matki Bożej Częstochowskiej w dniu 8 września. Wyjazd o godz. 6.30 z przed kościoła. Koszt 25 zł przy zapisie w zakrystii
 • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę po Sanktuariach Maryjnych Europy w dniach 22 czerwca do 7 lipca 2019 roku. Zapisy do listopada br. Przy zapisie zaliczka 500 zł. Więcej informacji na temat pielgrzymki w gablotach i na stronie internetowej parafii.
 • W „Gościu Niedzielnym” w związku z obchodzoną 15 sierpnia Uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – o tym, w co wierzy Kościół, w sprawie śmierci Maryi i na czym polegało wniebowzięcie; Ponadto w gościu – o śmierci Świętego Maksymiliana Marii Kolbego, którego spojrzenia nie potrafili znieść oprawcy; O dopalaczach – czy obecna zmiana prawa zapewni skuteczną ochronę przed tymi śmiercionośnymi środkami?