Niedziela 33 Zwykła                                                                                                                                          19.11.

• kolekta na potrzeby archidiecezji
  • Dzień muzyki liturgicznej w Archidiecezji Katowickiej
  • 16.oo – Koncert Jubileuszowy z okazji 20-lecia Chóru parafialnego Magnificat

Poniedziałek – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego                                                                    20.11.

Wtorek – Wspomnienie Ofiarowania NMP                                                                                              21.11.

• 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • Spotkanie Rodziców dzieci Wczesno komunijnych odbędzie się po wieczornej Mszy Św. w salce katechetycznej

Środa – Wspomnienie św. Cecylii                                                                                                                22.11.

•  Spotkanie Rodziców Kandydatów do Bierzmowania po wieczornej Mszy Św.

Czwartek                                                                                                                                                                 23.11.

• po rannej Mszy Św. Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów
  • 17.oo – Msza Św. w intencji Chóru Magnificat

Piątek – Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-lang i Towarzyszy                               24.11.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia
  • 18.3o – Oaza zaprasza na spotkania młodych ludzi

Sobota  – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny dziewicy i męczennicy                                          25.11.

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata                                                          26.11.

• Odpust w Katowickiej Katedrze
  • kolekta na potrzeby parafii
  • 16.oo –  Nieszpory Niedzielne

• Do Zakupienia są Kalendarze Parafialne na nowy rok 2018 w cenie 7 zł.
  • Rozpoczęły się odwiedziny duszpasterskie. Szczegółowy plan będzie zamieszczony w gablocie oraz na stronie internetowej. Godziny przyjęć w piątek od  godz. 15.oo, sobota od godz. 14.oo, niedziela od godz. 14.3o
  • Od przyszłej niedzieli będzie można zakupić opłatki, lampiony roratnie oraz świece wigilijne
  • 28 listopada można wziąć udział w konferencji naukowej pt. „Dokąd prowadzisz muzyko kościelno?” w sali audiowizualnej w Katowicach – szczegóły na plakacie
  • Oaza naszej parafii zaprasza w każdy piątek o godz. 18.3o młodych ludzi chcących się modlić, śpiewać i dzielić się swoją wiarą wraz z innymi, na swoje spotkania do salki przy kościele.