Dzisiejsza liturgia słowa ukazuje nam fundamenty szczęśliwego życia. Ufność złożona w Bogu i droga ewangelicznych błogosławieństw sprzeciwiają się logice tego świata, w którym żyjemy. Otaczający nas chaos nie sprzyja radykalizmowi, ale to właśnie słowo Jezusa wskazuje najpewniejszą z dróg. Rozpoczynając celebrowanie Eucharystii, prośmy o łaskę błogosławieństw i umiejętne wprowadzanie ich w życie.

NIEDZIELA  ●   VI  NIEDZIELA  ZWYKŁA                                                                                                   13.02

 ●  Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary.

 ●  We wtorek o godz. 17.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

 ●  W  czwartek po porannej mszy św. wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00. Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej mszy św.  

●  W piątek o godz. 15.00 w kościele godzina miłosierdzia. 

 ●  W  sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu spowiedzi.

   NIEDZIELA  ●  VII  NIEDZIELA  ZWYKŁA                                                                                              20.02

 ●  Kolekta na potrzeby naszej parafii.

OGŁOSZENIA  OGÓLNE   

 ●  W zeszłym tygodniu w naszej parafialnej ochronce zakończyliśmy cykl odwiedzin kolędowych, zaś z końcem     stycznia odprawiliśmy ostatnie msze św. kolędowe, w których przez minione prawie 4 tygodnie uczestniczyli zaproszeni wierni z poszczególnych ulic wchodzących w skład naszej parafii. Jako duszpasterze chcemy Wam złożyć serdeczne podziękowanie, za Wasze zaangażowanie, obecność w kościele oraz otwarte drzwi swoich domów z rozmową, modlitwą i błogosławieństwem. Pragniemy także z całego serca podziękować Wam za wszelkie ofiary kopertowe w kwocie 25,700 zł, które przeznaczone będą na inwestycje związane z parafią.  

●  Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w pielgrzymce do Włoch od 15 do 24 sierpnia br. Odwiedzimy m.in. miejsce związane z naszą Patronką czyli Pompeje i wiele innych związanych z naszą wiarą, ze świętymi, z początkami chrześcijaństwa. Szczegóły na plakacie w gablotce oraz na naszej parafialnej stronie internetowej. Zapisy wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 300 zł w kancelarii parafialnej.
     W razie pytań prosimy o kontakt z ks. Markiem.

Na czas twórczej pracy a także wypoczynku dzieci i młodzieży na feriach
prośmy Boga o błogosławieństwo.