Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ i Światowe Dni Młodzieży.  Za każdą z ofiar serdeczne Bóg zapłać.

11  Niedziela Zwykła                                                           12.06.

• Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 16.oo.

Poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy –  kapłana i doktora Kościoła           13.05.

• Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej przy kaplicy na ul. Bieszczadzkiej o godz. 17.oo
  • Katecheza dorosłych po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy.

Wtorek – Wspomnienie bł. Michała Kozala – biskupa i męczennika   14.05.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o.

Środa                 15.06.

• Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła o godz. 16.oo.

Czwartek                                                   16.06.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów
  • Msza szkolna o godz. 17.oo Zapraszamy dzieci i rodziców do uczestnictwa w Mszy św. szkolnej .

Piątek                                                            17.06.

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.
  • Zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie w ramach Ruchu Światło-Życie o godz. 19.oo w salce katechetycznej.

Sobota                 18.06

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.
  • Nauka dla rodziców chrzestnych przed chrztem dzieci o godz. 16.30

12 Niedziela Zwykła                                                            19.06.

• Nieszpory niedzielne o godz. 16.00

Ogłoszenia ogólne.

• Dnia 25 czerwca chcemy zawierzyć nasz dekanat Bożemu Miłosierdziu. Organizujemy na ten dzień  wyjazd do Krakowa – Łagiewnik. Zapisy przyjmujemy w kancelarii lub zakrystii. Koszt pielgrzymki 30 zł.
  • Zapraszamy dzieci wczesno i pierwszokomunijne do udziału w pielgrzymce do katowickiej katedry 19.06.
  • Kolejna grupa narzeczonych, będzie mogła się przygotować do sakramentalnego małżeństwa przez udział w naukach przedślubnych. Nauki rozpoczną się 20 czerwca. Narzeczonych zachęcamy do zapisania się na ten termin nauk przedślubnych.