Niedziela 19 Zwykła            Dzień Fatimski                                                                                               13.08.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • Do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie sprawowana Msza Św. o godz. 12.15
  • 18.oo – Nabożeństwo fatimskie z procesją dookoła kościoła

Poniedziałek – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego                                                     14.08.

Wtorek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP                                                                                            15.08.

• Msze Św. w tym dniu o 8.oo, 9.3o, 11.oo, 15.oo i 17.oo

Środa                                                                                                                                                                     16.08.

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła

Czwartek Uroczystość św. Jacka kapłana głównego patrona archidiecezji                               17.08.

• po Mszy Św. porannej Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów

Piątek                                                                                                                                                                    18.08.

• Po rannej mszy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

Sobota                                                                                                                                                                   19.08.

• 16.3o – Nauka rodziców i rodziców chrzestnych przed chrztem dzieci w kościele
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela 20 Zwykła                                                                                                                                          20.08.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie sprawowana Msza Św. o godz. 12.15
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

• Legion Maryi organizuje 20.08.2017 przejazd autobusem do Piekar Śląskich, wyjazd o godz. 6.oo sprzed kościoła. koszt 17 zł płatne przy zapisie