XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA –  13.09

• Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, za złożone ofiary z serca – składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Z racji dnia fatimskiego dziś zamiast nieszporów niedzielnych różaniec fatimski o godz. 15.15

PONIEDZIAŁEK  ●  ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO –   14.09

• Z okazji Święta Podwyższenia Krzyża Świętego po mszy porannej i wieczornej poświęcimy krzyże.
  • O godz. 19.00 obowiązkowa próba dla młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania wraz ze świadkami.

WTOREK  ●  WSPOMNIENIE NMP BOLESNEJ  –  15.09

• O godz. 18.00 uroczysta Msza św. podczas, której Bp. Grzegorz Olszowski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży dlatego w tym dniu wyjątkowo nie będzie nabożeństwa do MB Nieustającej Pomocy.

ŚRODA  ·  WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW KORNELIUSZA PAP. I CYPRIANA BPA –  16.09

CZWARTEK  – 17.09

• Po porannej mszy św. wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.
  • Rodziców z dziećmi zapraszamy na Mszę Św. szkolną o godz. 17.oo.

PIĄTEK  ·  ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI  PATRONA POLSKI –   18.09

• Z okazji III piątku miesiąca po mszy porannej odprawimy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
  • Godzina Miłosierdzia o 15.00 w kościele.

SOBOTA – 19.09

• Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00.

XXV  NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.09

• Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ.

●  W dniu 15 września we wtorek o godz. 14.00 w poradni lekarskiej „Na Wzgórzu” przy ul. Sudeckiej 9 w Świętochłowicach odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG stawów oraz USG piersi. Badania są odpłatne w cenie 55zł bliższe informacje w przychodni.

●  Pierwsza katecheza dla dzieci sześcioletnich, które w maju przyszłego roku pragną przystąpić do Wczesnej Komunii Świętej, odbędzie się w środę 23 września o godz. 17.00 w salce. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

● Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, a w nim ciekawy artykuł o Hildegardzie z Bingen.