Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za każdą ofiarę Bóg zapłać

33 Niedziela Zwykła                                                                                                                         13.11.

• Nabożeństwo Fatimskie o godz. 16.00
  • Zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Zbiórka będzie przed kościołem po Mszach św.

Poniedziałek                                                                                                                                         14.11.

• Spotkanie grupy pielgrzymkowej po Mszy św. wieczornej o godz. 18.45

Wtorek                                                                                                                                                 15.11.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o

Środa                                                                                                                                                    16.11.

Czwartek Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej – zakonnicy                                     17.11.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów

Piątek  Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – dziewicy i męczennicy                  18.11.

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.

Sobota                                                                                                                                                   19.11.

• Nauka dla rodziców i chrzestnych  przed chrztem dzieci w kościele o godz. 16.3o
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo

Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata                                20.11.

• Zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Zbiórka będzie przed kościołem po Mszach Św.

• Zarząd Chóru „MAGNIFICAT” serdecznie zaprasza na II Dzień Otwarty, który odbędzie się 20 listopada br. w naszym kościele o godz. 16.oo. W programie: Koncert organowy w wykonaniu naszego pana organisty Piotra Franika, koncert Chóru „Magnificat”, próba pokazowa i wspólna biesiada przy kawie i ciastku
  • Tegoroczne odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii rozpoczynamy od soboty 12 listopada 2016 roku o godz. 14.oo, w niedzielę o godz. 14.3o i w piątki od godz. 15.oo. Szczegółowy plan kolędy jest zawieszony w gablocie oraz w wiadomościach parafialnych.
  • Pielgrzymka do Przeprośnej Górki, sanktuarium Ojca Pio i na Jasną Górę została odwołana z powodu braku chętnych