Kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

14.03. Poniedziałek

• Katecheza dorosłych o godz. 19.oo. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoją wiarę i wiedzę religijną.

15.03. Wtorek

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o.

16.03. Środa

17.03. Czwartek

• Po porannej Mszy św. o godz. 8.oo, Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów.
  • Zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę św. o godz. 17.oo

18.03.  Piątek

• Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po porannej Mszy św.
  • Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.oo ulicami Parafii
  • W piątek po Mszy św. wieczornej młodzież zaprasza na spotkania Ruchu Światło-Życie.

19.03.  Sobota

• Odwiedziny chorych i starszych parafian z posługa sakramentalną . Prosimy ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazji do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.

20.03.  VI Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

• Poświęcenie palm na każdej Mszy św., a procesja z palmami podczas Mszy św. o godz. 9.3o
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii.
  • Gorzkie żale o godz. 16.oo.

Ogłoszenia  ogólne

• Zbliżają się dni świętego Triduum i Zmartwychwstania Pańskiego. Prosimy o pomoc w przygotowanie liturgii, obrzędów, Ciemnicy, Bożego Grobu.
  • W piątek 18 marca o godz. 17.oo przy kaplicy Matki Bożej na ul. Bieszczadzkiej rozpoczniemy nabożeństwo Drogi Krzyżowej idąc ulicami naszej parafii. Pójdziemy ulicami Świętokrzyską, Szczytową, Beskidzką, Łagiewnicką i Kościelną ? powrót do kościoła .
  • W zakrystii, kancelarii i w wejściu do kościoła można zakupić świece paschalne w cenie 6 zł. Jest to dar miłości dla ludzi potrzebujących i szczególna pomoc przy organizacji świąt wielkanocnych dla dzieci.
  • Zachęcamy do zakupienia nowego Gościa Niedzielnego w nim  czym różni się pokuta od zadośćuczynienia, o nawróconym z in vitro lekarzu. I wiele ciekawych artykułów.