XI Niedziela Zwykła 14.06

• Kolekta dzisiejszej niedzieli jest na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę. Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Poniedziałek 15.06

• Dzień urodzin Ks. Proboszcza Eugeniusza Pluty – zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji o godz. 8.00. Polecamy naszego Solenizanta w modlitwie.

Wtorek 16.06

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

Piątek- Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa 19.06

• Godzina Miłosierdzia o 15.00 w kościele.

Sobota Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP 20.06

• Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

XII Niedziela Zwykła 21.06

• W Oktawie Bożego Ciała nie będzie procesji dookoła kościoła z racji panującej pandemii. Po wieczornych Mszach św. będzie krótkie nabożeństwo z Błogosławieństwem Sakramentalnym.
  • Informujemy, że Sakrament Bierzmowania udzielony Młodzieży naszej parafii będzie 15 września 2020r. o godz. 16.00 i 18.00.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać mi.in artykuły: o Przeistoczeniu i realnej obecności Ciała i Krwi Chrystusa w chlebie i winie; uznano właśnie cud za wstawiennictwem Karola de Foucauld w 100. Rocznice jego śmierci; o projektantce mody, która została zakonnicą oraz wiele innych ciekawych artykułów.