14.07. – Niedziela  15  Zwykła

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

15.07. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Bonawentury bpa i dK


16.07. – Wtorek – Wspomnienie NMP z Góry Karmel

 • O 17.3o –  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.07. – Czwartek

 • Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów.

19.07. – III Piątek miesiąca 

 • Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po porannej Mszy św. 
 • O godz. 15.oo zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia

20.07. – Sobota

 • Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem o godz. 16.30 w kościele.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

 21.07. – Niedziela  16  Zwykła

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Msza św. chrzcielna o godz. 15.oo
 • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

Ogłoszenia ogólne

 • Rozpoczyna się czas wakacji letnich. Przypominamy rodzicom wysyłającym dzieci na obozy i kolonie letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy świętej.
 • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: rozmowa z aktorką Ewą Błaszczyk, która założyła klinikę Budzik dla osób w śpiączce; w wakacyjnym cyklu „Cuda za miedzą” reportaż z najpopularniejszego sanktuarium maryjnego Czech w miejscowości Svaty Hostyn; czym jest szkaplerz i skąd pochodzi niezwykła moc tych dwóch malutkich skrawków materiału z wizerunkami Matki Boskiej z Góry Karmel i Serca Pana Jezusa „oraz wiele innych ciekawych artykułów.