14.07. – Niedziela  15  Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

15.07. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Bonawentury bpa i dK

16.07. – Wtorek – Wspomnienie NMP z Góry Karmel

• O 17.3o –  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.07. – Czwartek

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów.

19.07. – III Piątek miesiąca

• Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po porannej Mszy św.
  • O godz. 15.oo zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia

20.07. – Sobota

• Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem o godz. 16.30 w kościele.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

21.07. – Niedziela  16  Zwykła

• Msza św. chrzcielna o godz. 15.oo
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

• Rozpoczyna się czas wakacji letnich. Przypominamy rodzicom wysyłającym dzieci na obozy i kolonie letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy świętej.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: rozmowa z aktorką Ewą Błaszczyk, która założyła klinikę Budzik dla osób w śpiączce; w wakacyjnym cyklu „Cuda za miedzą” reportaż z najpopularniejszego sanktuarium maryjnego Czech w miejscowości Svaty Hostyn; czym jest szkaplerz i skąd pochodzi niezwykła moc tych dwóch malutkich skrawków materiału z wizerunkami Matki Boskiej z Góry Karmel i Serca Pana Jezusa „oraz wiele innych ciekawych artykułów.