Kolekta na potrzeby naszej archidiecezji. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać

Niedziela 2 Zwykła                                                                                                                        15.01.

• Nieszpory niedzielne godz. 16.oo

Poniedziałek                                                                                                                                    16.01.

Wtorek – Wspomnienie św. Antoniego – opata                                                                   17.01.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o

Środa                                                                                                                                                   18.01.

Czwartek – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – biskupa                          19.01.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów

Piątek                                                                                                                                                   20.01.

• Godzina Miłosierdzia o godz. 15.oo w kościele

Sobota                                                                                                                                                 21.01.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo

Niedziela 2 Zwykła                                                                                                                        22.01.

• Nieszpory niedzielne godz. 16.oo

• Od środy 18  do 25 stycznia będzie trwał Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan, zapraszamy na wspólne modliwy podczas nabożeństw i w naszych rodzinach
  • Do zakupienia parafialne kalendarze na rok 2017 w cenie 6 zł