15.07. – Niedziela 15 Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Dziś po wszystkich Mszach św. Zbiórka przed kościołem na zakup dosawczego samochodu dla parafialnej Ochronki.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

16.07. – Poniedziałek – Wspomnienie NMP z Góry Karmel

17.07. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

18.07. – Środa

19.07. -Czwartek

• Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.

20.07. -Piątek

• III Piątek miesiąca – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po porannej Mszy św.
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

21.07. – Sobota

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

22.07. – Niedziela 16 Zwykła

• 16.oo – Nieszpory Niedzielne

•  Legion Maryi organizuje 19.08.2018r. przejazd autobusem do Piekar Śl. Koszt 17 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  • Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna w poniedziałki i w czwartki od godz. 9.00 do 12.00 oraz po południu w godzinach od 16.00 do 17.00. Sprawy dotyczące pogrzebu można załatwić w każdej porze.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w których warto przeczytać: o kulcie Najdroższej Krwi Chrystusa; o szkaplerzu, który towarzyszył Janowi Pawłowi II do ostatnich chwil, a dla wielu katolików stał się stylem życia; fakty i mity o kleszczach według Tomasza Rożka – oraz wiele innych ciekawych artykułów i innych czasopism religijnych.