15.09. – Niedziela  24  Zwykła

 • Dziś w katedrze Chrystusa Króla odbywa się Dzień Wspólnoty Dzieci Maryi.
 • Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

16.09. – Poniedziałek – Wspomnienie św. męcz. Korneliusza,pap. I Cypriana, bpa


17.09. – Wtorek

 • O 17.3o –  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.09. – Środa – Święto św. Stanisława Kostki, zak., patrona Polski i młodzieży

 • Kwartalny dzień modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

19.09. – Czwartek

 • Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów
 • Msza Św. szkolna o godz. 17.oo

20.09. – Piątek – Wsp. św. męcz.Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Tow.

 • III piątek miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo do miłosierdzia Bożego po rannej Mszy Św.
 • O godz. 15.oo zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia
 • Młodzież oazowa zaprasza swoje spotkania wszystkich chętnych młodych do salki oazowej po Mszy św. wieczornej.                   

21.09. – Sobota – Święto św. MATEUSZA, Apostoła i Ewangelisty

 • Święto Bierzmowanych w katedrze o godz. 10.30.
 • Zbiórka ministrantów o godz. 9.oo w salce
 • Dzieci Maryi zapraszają na swoje spotkania do salki na godz. 11.00. 
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

 22.09. – Niedziela  25  Zwykła  – Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu

 • Kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

Ogłoszenia ogólne

 • W nadchodzącym tygodniu w czwartek, piątek oraz sobotę odbędą się nauki dla narzeczonych w salce katechetycznej o godz. 19.00.
 • W sobotę 21 września odbędzie się pielgrzymka bierzmowanych do katedry Chrystusa Króla w Katowicach z racji święta św. Stanisława Kostki. Serdecznie zapraszamy Bierzmowanych do wzięcia udziału w tym święcie.
 • Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci sześcioletnich pragnących w maju przystąpić do Wczesnej Komunii  św. odbędzie się w poniedziałek 23.09. 2019r. o godz. 17.00 w salce katechetycznej. Zapraszamy
 • W niedzielę 22 września 2019r. po  wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Rady Duszpasterskiej naszej parafii, podczas której zostaną omówione wydarzenia w Archidiecezji i sprawy dotyczące naszej parafii. Zapraszamy członków Rady Duszpasterskiej na Mszę św. w ich intencji w niedzielę 22 września na godz. 17.00. , po której odbędzie się spotkanie na probostwie.
 • Nasza parafia organizuje wyjazd na Apel Jasnogórski w dniu 24 września 2019r.(wtorek) wyjazd o godz. 13.00 z parkingu obok kościoła. Szczegóły na ogłoszeniach w gablotach. Termin zapisów do 20 września w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Serdecznie zapraszamy.
 • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: dlaczego krzyż – znak męki Chrystusa jest tak bardzo atakowany?; jak doszło do odnalezienie relikwii Krzyża Świętego?; jak reagować, kiedy dzieci dokonują złych życiowych wyborów? oraz wiele innych ciekawych artykułów.