VI Niedziela Zwykła – 16.02

• Nieszpory o godz. 15.30.
  • Kolekta na potrzeby parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!

WTOREK – 18.02

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

CZWARTEK –  20.02

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła .
  •  Msza św. szkolna o godz. 17.00

III PIĄTEK – 21.02

• Po Mszy św. porannej zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w kościele.

SOBOTA – Święto Katedry św. Piotra Apostoła – 22.02

• Zbiórka ministrantów o godz. 9.00 w salce ministranckiej.
  • Dzieci Maryi zapraszają na swoje spotkanie do salki na godz. 11.00.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

VII Niedziela Zwykła – 23.02

• Nieszpory o godz. 15.30.
  • Kolekta na potrzeby parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!

• Już dziś informujemy, że tradycyjnie od środy Popielcowej rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi Ojciec Dominik Ochlak OMI (Oblat). W tym samym czasie odbędą się Rekolekcje Wielkopostne dla szkół znajdujących się na terenie naszej parafii.
  • W tym roku kazania pasyjne wygłosi ks. Marcin Wójcik – wikariusz z parafii św. Józefa na Zgodzie
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym wato przeczytać: o najnowszej książce, w której papież Franciszek opowiada o swoich spotkaniach ze św. Janem Pawłem II; o seniorach, którzy są bogactwem Kościoła oraz wiele innych artykułów.
  • Jest także nowy numer Wiadomości Parafialnych.