Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego                                                                      16.04.

• Kolekta świąteczna
  • 16.oo – Nieszpory Świąteczne

Poniedziałek Wielkanocny                                                                                                                            17.04.

• Msze św. wg porządku niedzielnego
  • Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ i Katolicki Uniwersytet Lubelski
  • 16.oo – Nieszpory Świąteczne

Wtorek Wielkanocny                                                                                                                                       18.04.

• 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Środa Wielkanocna                                                                                                                                           19.04.

• 8.oo – Msza św. w intencji 33 rocznicy Święceń Kapłańskich ks. proboszcza Eugeniusza Pluty

Czwartek Wielkanocny                                                                                                                                    20.04.

• 18.ooKONWENT WIELKANOCNY  – Zapraszamy do udziału w tej uroczystej Eucharystii naszych Parafian i sąsiadów z parafii Lipiny, Piaśniki, Zgody, Łagiewnik Śl. i Świętochłowic

Piątek Wielkanocny                                                                                                                                           21.04.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo

Sobota Wielkanocna                                                                                                                                          22.04.

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela 2 Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego                                                                                     23.04.

• Kolekta świąteczna
  • 16.oo – Nieszpory Świąteczne

• Od 18 kwietnia do 6 maja przyjmowane będą zgłoszenia do udziału w naukach przedślubnych, zaś nauki odbywać się będą w dniach 25 i 26 maja o godz. 19.oo w salkach katechetycznych
  • Zapraszamy na pielgrzymki do Chorwacji i Medjugorie od 26.06 do 4.07.2017, oraz do Kodnia, Sokółki, Grabarki i Świętej Wody w dniach od 29 – 31 maja br.
  • Młodzież oazowa rozprowadza baranki na stół wielkanocny w cenie 10 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na rekolekcje Młodzieży Oazowej.