Bóg w swoim wielkim miłosierdziu zrodził nas do żywej nadziei przez zmartwychwstanie Chrystusa, który przekraczając zamknięte drzwi Wieczernika, pozwala się dotknąć, przekonując o swojej miłości. Niech doświadczenie miłosierdzia i udział w tej Eucharystii obudzą w nas pragnienie życia dla Boga w codziennej miłości.

II NIEDZIELA  WIELKANOCNA  MIŁOSIERDZIA BOŻEGO     16.04

▪ W dzisiejszą niedzielę oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu, kolekta przeznaczona jest na potrzeby Caritas Archidiecezji. Dziś także odbywa się liczenie wiernych. O 15.30 zapraszamy nieszpory.

▪W środę o 17.30 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

▪W czwartek po mszy św. o godz. 8.00 wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

Legion Maryi zaprasza do modlitwy w intencji kapłanów po mszy porannej.

▪W piątek, o godz. 15.00 w kościele Godzina Miłosierdzia.

▪W sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi świętej.

III NIEDZIELA  WIELKANOCNA       23.04

▪Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła.

OGŁOSZENIAOGÓLNE

▪W najbliższą sobotę tj. 22.04 odbędzie się I spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej:
o godz. 9.00 dla uczniów SP 17, a o godz. 10.00 dla uczniów SP 5. Dzieci przychodzą z rodzicami i przynoszą świecę komunijną i modlitewnik.

▪Dyrektor SP17 zaprasza rodziców przyszłych pierwszoklasistów do zapisywania dzieci do naszej szkoły. Szczegółowe informacje dot. rekrutacji znajdują się na stronie internetowej szkoły.

Niech w dzisiejsze święto Miłosierdzie Boże wylewa się obficie na każdego z nas i napełnia nas wiarą, nadzieją i miłością do Boga i człowieka.