Niedziela 15 Zwykła                                                                                                                                            16.07.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • Do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie sprawowana Msza Św. o godz. 12.15
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

Poniedziałek                                                                                                                                                       17.07.

Wtorek                                                                                                                                                                  18.07.

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Środa                                                                                                                                                                     19.07.

Czwartek                                                                                                                                                               20.07.

• po Mszy Św. porannej Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów

Piątek                                                                                                                                                                   21.07.

• Po rannej mszy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

Sobota                                                                                                                                                                   22.07.

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela 16 Zwykła                                                                                                                                           23.07.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie sprawowana Msza Św. o godz. 12.15