XX  Niedziela Zwykła  –  16.08

• Kolekta dzisiejszej niedzieli jest na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Poniedziałek   – Uroczystość św. Jacka, prezb., gł. Patr. arch. i metrop. Katowickiej –  17.08

Wtorek – 18.08

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

Czwartek  Wspomnienie św. Bernarda, opata i dK – 20.08

• Legion Maryi zaprasza po Mszy Sw. Porannej na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła

III Piątek  Wspomnienie św. Piusa X, pap. – 21.08

• Po rannej Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego
  • Godzina Miłosierdzia o 15.00 w kościele.

Sobota   Wspomnienie NMP, Królowej – 22.08

• Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

XXI  Niedziela Zwykła –  23.08

• Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Informujemy, że na podstawie dekretu ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca, ks. Piotr Szweda przestaje pełnić funkcję wikariusza naszej parafii i zostaje mianowany administratorem parafii MB Różańcowej w Rudzie Śląskiej – Halembie.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać mi.in artykuły: Zwycięstwie w Bitwie Warszawskiej, które ocaliło całą Chrześcijańską cywilizację w Europie; rozmowa z ks. Abp Grzegorzem Rysiem czy kościół katolicki potrzebuje przewodnika; o najstarszym sanktuarium maryjnym w Polsce oraz wiele innych ciekawych artykułów.