16.09. – Niedziela  24 Zwykła

 • Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ . Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę
 • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

17.09. – Poniedziałek 

 • Spotkanie z Rodzicami Dzieci I Komunijnych w dniu 17.09.208r. (poniedziałek) o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej w kościele. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

18.09. – Wtorek – Świeto św. Stanisława Kostki, zak, patrona Polski i młodzieży

 • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

19.09. – Środa 


20.09. – Czwartek – Wspomnienie św. męcz. Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Tow.

 • Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.
 • 17.oo – Msza Święta Szkolna

21.09. – Piątek – Wspomnienie św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia
 • Młodzież Oazowa naszej parafii zaprasza na spotkania do salki oazowej. Spotkanie rozpoczyna się Mszą Św. o godz. 18.oo

15.09. – Sobota 

 • 9.oo – Zbiórka Ministrantów naszej parafii w salce ministranckiej. Zapraszamy do grona ministrantów nowych kandydatów.
 • 11.oo – Dzieci Maryi mają swoje spotkanie w salce katechetycznej.
 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

16.09. – Niedziela  25 Zwykła

 • W tym dniu ks. Proboszcz Grzegorz Węglorz wygłosi do nas homilię i przeprowadzi Kolektę na budowę nowego kościoła MB Fatimskiej w Katowicach – Piotrowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

Ogłoszenia ogólne

  • Pierwsza katecheza dla dzieci sześcioletnich pragnących w maju 2019r. przystąpić do Wczesnej Komunii św. odbędzie się w poniedziałek 24.09.2018r. o godz. 17.00 w salce katechetycznej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  • Kandydatów do bierzmowania prosimy zgłaszać do końca września w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania
  • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Wambierzyc i okolic w terminie: 22 – 24.10.2018r. szczegóły informacji w gablocie. Zapisy do 5 października w kancelarii parafialnej.
  • Na zaproszenie naszego ks. Proboszcza, Scholka dziecięca „Maryjne nutki” z Łagiewnik Śl. z parafii św. Jana Nepomucena zaśpiewa w naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 11.00 w niedzielę 23 września. Serdecznie zapraszamy!
  • W dniu 28.09.2018r. o godz. 11.30 w Poradni „Na Wzgórzu”, odbędą się badania Doppler, przepływów szyjnych i kończyn dolnych oraz USG stawów i USG piersi. Szczegóły i informacje w gablocie.
  • Wyjazd na Apel Jasnogórski w dniu 18.09.2016r. (wtorek). Zbiórka o godz. 11.45., a wyjazd o godz. 12.00. Planowany powrót po Apelu Jasnogórskim.
  • „Święto Bierzmowanych” – pielgrzymka osób bierzmowanych w roku szkolnym 2017/2018 do katedry odbędzie się w sobotę 22 września br. Wszystkich chętnych, pragnących wziąć udział w tej uroczystości, prosimy o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  • Rekolekcje dla młodzieży po bierzmowaniu odbędą się w domu rekolekcyjnym u Państwa Setnickich w Brennej Leśnicy w dniach 26 – 28 października br. Zapisy do 15 października br. Koszt rekolekcji 120 zł (transport we własnym zakresie). Chętnych prosimy o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: o imieniu Boga. Co to znaczy wypowiadać ja nadaremno?; rozmowa z o. Remigiuszem Recławem o problemach współczesnego Kościoła; wiara w czasach smartfona – jak można wykorzystać nowoczesne media, by zbliżyć się do Boga,; oraz wiele innych ciekawych artykułów.