17.03. – Niedziela II Wielkiego Postu

• Przed Kościołem Zbiórka na Fundusz Misyjny „Ad Genets”.
    Kolekta na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Msza chrzcielna o godz. 15.00.
  • 16.oo – Zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkie żale

18.03. – Poniedziałek

19.03. – Wtorek – Uroczystość św. Józefa – Oblubieńca NMP

• Msze Święte o godz. 8.oo i 18.oo
  • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

20.03. – Środa

21.03. – Czwartek

• Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po porannej  Mszy św. w kościele.
  • Msza św. szkolna o godz. 17.00.

22.03. – Piątek

• Godzina Miłosierdzia Bożego o 15.oo
  • Droga Krzyżowa o godz. 17.15, w czasie której będziemy modlić się za zmarłych zalecanych. Zalecki za zmarłych prosimy składać w zakrystii
  • Młodzież Oazowa zaprasza na swoje spotkanie po Mszy św. wieczornej.

23.03. – Sobota

• 9.oo – Wspólnota Ministrantów zaprasza na swoje spotkania do swojej salki
  • 11.oo – Dzieci Maryi mają swoje spotkanie w salce
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

24.03. – Niedziela III Wielkiego Postu

• Kolekta na potrzeby archidiecezji – wsparcie Domu Księży Emerytów i Sądu Metropolitalnego. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Zapraszamy na Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

• Zachęcamy wiernych do postu i innych uczynków pokutnych, zwłaszcza dzieł miłosierdzia, a także ograniczenia spożycia napojów alkoholowych.
  • Trwają zapisy na Apel Jasnogórski do 22 marca br. w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Program wywieszony jest w gablotach. Są jeszcze wolne miejsca.
  • Szkoła Podstawowa Specjalna Nr. 10 w Świętochłowicach zaprasza na Dzień Otwarty w dniu 26 marca br. Rozpoczęcie o godz. 17.00 w programie szereg atrakcji. Szczegóły na plakacie w gablocie. Społeczność Szkolna Serdecznie Zaprasza!
  • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego warto przeczytać: o nowoczesnych formach jałmużny i współczesnych jałmużnikach, którzy z pasją i w ciekawszy sposób zbierają środki na różne kościelne dzieła i pomoc potrzebującym; drugi odcinek wielkopostnej Drogi Krzyża – o znoszeniu fałszywych oskarżeń i niesprawiedliwego osądzania; artykuł Beaty Zajączkowskiej o papieskich rekolekcjach oraz wiele ciekawych artykułów. Jest także wielkopostny numer Wiadomości Parafialnych.