17.06. – Niedziela 11 Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  • Dzień urodzin ks. Pawła Łaty
  • Dziś pielgrzymka dzieci wczesno – i pierwszokomunijnych do katedry.

18.06. – Poniedziałek

19.06. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

20.06. – Środa

21.06. – Czwartek –  Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak.

• Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.
  • 17.oo – Msza Święta szkolna

22.06. – Piątek

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo
  • Oaza naszej parafii zaprasza na spotkania młodych ludzi w piątek po Mszy Św. wieczornej

23.06. – Sobota

• 9.oo – Wspólnota ministrantów zaprasza wszystkich młodych ludzi, którzy pragną służyć przy Ołtarzu Pana na swoje spotkania do salki ministranckiej
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

24.06. – Niedziela UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

• 16.oo – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  • Dzień imienin ks. Kanonika Jana GACKI – zapraszamy na Mszę św. imieninową na godz. 9.30. Solenizanta polecamy modlitwie Parafian

• Rozpoczynają się wakacje – przypominamy Rodzicom wysyłającym swoje dzieci na kolonie czy obozy letnie o tym, aby na umożliwiono im spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.
  • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Górę Św. Anny do Kamienia Śląskiego i okolic w terminie 30 lipca 2018r. (poniedziałek) . Szczegóły w programie wywieszonym w gablocie.
  • W piątek 29 czerwca kolekta na Stolicę Apostolską – Świętopietrze.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: o miejscu, które warto odwiedzić, aby nacieszyć oko i ducha, Bazylika NMP na Świętej Górze koło Gostynia to obowiązkowy punkt na wakacyjnej mapie; o kryzysie słowa drukowanego, czyli poważnym spadku wydawanych drukiem czasopism; ważny przykład, w jaki sposób głosiciele Jezusa mają nas zabrać w fascynującą podróż po świecie wiary za pomocą narzędzi medialnych oraz wiele innych ciekawych artykułów. Jest także nowy numer Wiadomości Parafialnych.