17.12. – Niedziela III Adwentu

• Kolekta na potrzeby naszej parafii
  • 16.oo –  Nieszpory Adwentowe

18.12. – Poniedziałek

19.12. – Wtorek

• 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

20.12. – Środa

21.12. – Czwartek

• po rannej Mszy Św. Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów
  • 16.oo – 17.oo – Spowiedź dla dzieci i młodzieży
  • 17.oo – Msza Św. roratnia. Zakończenie rorat

22.12. – Piątek

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia

23.12. – Sobota

• 7.3o – 11.oo – Spowiedź dla dorosłych
  • 15.oo – 18.oo – Spowiedź dla dorosłych
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

24.12. – Niedziela IV Adwentu

• Czwarta Niedziela Adwentu, a w nocy Boże Narodzenie. W tym dniu porządek Mszy świętej będzie tylko dopołudniowy. Nie będzie Mszy św. o godz. 15.00 i 17.00 oraz Nieszporów. Spowiedź dla wszystkich pół godziny przed każdą Mszą św. oraz dla wszystkich od godz. 13.30 do 15.00.
  • Zapraszamy wszystkich Parafian do uczestnictwa we Mszy Św. w noc Narodzenia Pańskiego tzw. Pasterce o godz. 24.oo. W czasie pasterki zebrana zostanie kolekta na Fundusz Obrony Życia

25.12. – Poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Pańskiego

• W tę uroczystość Msze Św. wg porządku niedzielnego, nie ma Mszy Św. o godz. 6.3o
  • 16.oo –  Nieszpory kolędowe

• Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy na roraty. Jest to ostatni tydzień Adwentu. Skorzystaj z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Msze św. roratnie od poniedziałku do środy o godz. 6.30 a w czwartek o godz. 17.00 zakończenie rorat.
  • Odwiedziny duszpasterskie trwają nadal w naszej parafii, a szczegółowy plan kolędy jest wywieszony w gablotach oraz na stronie internetowej.
  • W tym tygodniu zostaną odprawione Msze św. w intencji parafian, których odwiedziliśmy z kolędą. W poniedziałek o godz. 6.30 za mieszkańców ul. WIECHACZKA, SPORTOWEJ i PRZYBYŁY. We wtorek o godz. 6.30 za mieszkańców z ulicy: BESKIDZKIEJ i ŚWIETOKRZYSKIEJ. W sobotę o godz. 8.00 za mieszkańców ulic: SZCZYTOWEJ i JODŁOWEJ.
  • Można jeszcze kupić bilety na koncert: „ Betlejem w Spodku” w cenie: 60 zł., 80 zł., który odbędzie się 29 grudnia br. o godz. 19.00
  • W przedsionku kościoła można jeszcze zakupić parafialny kalendarz, świecę , opłatki i prasę katolicką.
  • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę na Suwalszczyznę i do Wilna (Gietrzwałd, św. Lipka, Wilno, Troki, Augustów) w terminie 21.05 -25.05.2018r. szczegółowy program na ogłoszeniu wywieszonym w gablotach.
  • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego artykuły: O fenomenie polskich Rorat. Warto sobie uświadomić, że Polska jest jedynym krajem na świecie, gdzie Msze Święte roratnie cieszą się tak wielką popularnością; O siedmiu antyfonach na siedem ostatnich dni Adwentu; O człowieku, który polował na bizony i czcił duchy, potem został katolikiem. Dziś Czarny Łoś z plemienia Lakota może zostać błogosławionym oraz wiele innych ciekawych artykułów.