Jak uczniowie idący do Emaus, nie zawsze rozpoznajemy Jezusa na drogach naszego życia. Kiedy jednak widzimy Go łamiącego chleb, nasze oczy zaczynają widzieć. Niech ta Eucharystia, którą rozpoczynamy, będzie dla nas okazją do szczególnego spotkania z Jezusem, który jest Zmartwychwstaniem i Życiem.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04

● Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składane na

utrzymanie i rozwój naszej parafii serdecznie dziękujemy.

● Dziś rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego.

● We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

● W czwartek po porannej mszy św. wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Po

Mszy Św. porannej Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów.

● W piątek przeżywamy Uroczystość Św. Wojciecha biskupa i męczennika głównego patrona Polski.

O godz. 15.00 zapraszamy do kościoła na Godzinę Miłosierdzia.

● W sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ● DOBREGO PASTERZA 25.04

● Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

OGŁOSZENIA OGÓLNE

● Przypominamy, że wciąż obowiązuje dyspensa od uczestnictwa we mszy św. dla osób starszych, chorych oraz tych, którzy obawiają się zakażenia, dlatego informujemy, że można uczestniczyć we mszy św. w swoich domach poprzez transmisję internetową albo telewizyjną. Transmisja Mszy Św. niedzielnych i świątecznych z naszego kościoła odbywa się przez łącza internetowe i jest o godz. 9.30. Link podany jest na stronie internetowej naszej parafii.

● Przypominamy, że w naszym kościele podczas jednej Mszy św. może przebywać 60 osób, a w małym kościele Dobrego Pasterza 18 osób. W kościele znajdują się wyznaczone taśmą miejsca do zajmowania podczas Mszy św. jak i na nabożeństwach. Bardzo prosimy o przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa, dotyczących: dystansu i reżimu sanitarnego (odległość od siebie, założone maseczki zakrywające usta i nos oraz dezynfekcja rąk). Nasz kościół jest regularnie dezynfekowany i czyszczony, podobne zabiegi stosowane są względem konfesjonałów.

Wszystkim życzymy:
Bożego błogosławieństwa oraz
opieki Matki Bożej Różańcowej Patronki naszej parafii.