Kolekta na potrzeby naszej parafii, za każdą z ofiar serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek                                                         18.04.

• Katecheza dorosłych o godz. 19.oo. Zapraszamy do pogłębiania naszej wiary i pomnażania wiadomości z życia Kościoła i świata.

Wtorek                                                                                   19.04.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o.

Środa                                                                      20.04.

Czwartek                                                                                        21.04.

• Po porannej Mszy św. Legion Maryi zaprasza do modlitwy w intencji kapłanów.

Msza szkolna o godz. 17.oo   Zapraszamy dzieci i rodziców do uczestnictwa w Mszy św. szkolnej .

Piątek                                                                                        22.04.

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.
  • W piątek po Mszy św. wieczornej młodzież zapraszamy na spotkania Ruchu ? Światło-Życie.

Sobota Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika głównego patrona Polski                     23.04.

• Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych o godz. 16.3o w kościele.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.

5 Niedziela Wielkanocna                                           24.04.

• Nieszpory niedzielne o godz. 16.oo.
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii.

Ogłoszenia ogólne.

• Nauki dla narzeczonych 22 kwietnia o godz. 19.oo w salkach katechetycznych na piętrze.
  • 25 czerwca chcemy zawierzyć nasz dekanat Bożemu Miłosierdziu. Organizujemy na ten dzień  wyjazd od Krakowa – Łagiewnik. Zapisy przyjmować będziemy w kancelarii lub zakrystii od maja.
  • W najnowszym numerze ?Gościa Niedzielnego? przeczytamy o znaczeniu przyjętego sakramentu chrztu świętego, o przygotowaniach Brzegów pod Wieliczką na Światowe Dni Młodzieży, o tym kto nas testuje, o Domu w Libanie.