Niedziela 11 Zwykła                                                                                                                                             18.06.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne i procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem

Poniedziałek                                                                                                                                                         19.06.

• Po wieczornej Mszy Św. procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem

Wtorek                                                                                                                                                                    20.06.

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
  • Po wieczornej Mszy Św. procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem

Środa – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi                                                                                            21.06.

• Po wieczornej Mszy Św. procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem

Czwartek                                                                                                                                                                 22.06.

• 17.oo – Msza Święta Szkolna, po Mszy Św. procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa                                                                       23.06.

• Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po rannej i wieczornej Mszy Św.
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo

Sobota – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela                                                                        24.06.

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela 12 Zwykła                                                                                                                                             25.06.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

• We wtorek 20 czerwca między 14.oo – 18.oo, odbędzie się Święto Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17. Serdecznie zapraszamy. W programie wiele atrakcji