Kolekta na potrzeby naszej parafii.   Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.

16  Niedziela Zwykła                                                           17.07.

• Nieszpory Niedzielne o godz. 16.oo.

Poniedziałek                                                                        18.07.

Wtorek                                                                                  19.07.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o

Środa                                                                                      20.07.

Czwartek                                                                                21.07.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów

Piątek – Wspomnienie św. Marii Magdaleny                     22.07.

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.

Sobota – Święto św. Brygidy – zakonnicy i patronki Europy           23.07.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.

17 Niedziela Zwykła                                                            24.07.

• Kolekta na potrzeby naszej parafii
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00

Ogłoszenia ogólne.

• Przez cały czas wakacji  – od niedzieli 3 lipca do 28 sierpnia nie będzie sprawowana Msza Święta o godz. 12.15
  • Parafia NSPJ w Piaśnikach zaprasza na jednodniową pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej oraz do Bazyliki Miłosierdzia Bożego i Centrum Świętego Jana Pawła II w Krakowie – Łagiewnikach 23 lipca tj. sobota. Koszt wraz z ubezpieczniem – 40 zł. Zapisy w zakrystii kościoła NSPJ w Piaśnikach. Szczegóły na plakatach w gablotce.
  • Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Ziemi Świętej. Plan pielgrzymki wywieszony jest w gablotce. Zapisy w kancelarii parafialnej
  • Kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki i czwartki w godz. 9.oo do 12.oo i 16.oo do 17.oo.
  • W Gościu Niedzielnym przeczytamy że, w Czechach ludzie raczej nie uczestniczą w Mszy św. , a powstał w nich zakon o bardzo surowej regule zakonnej. O dokumencie apostolskim, który zaadresowany jest do rodzin i małżeństw. O rodzicach Ojca Pio. O ratowaniu drzew, Rozmowa z p. Małgorzata Wassermann.