18.08. – Niedziela  20  Zwykła

 • Dziś o 6.3o wyruszyła piesza pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej. Planowany powrót na godzinę 18.oo. Zachęcamy wszystkich Panów do powitania swoich Pań wracających z Piekar.
 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Nieszpory niedzielne o godz. 16.oo

20.08. – Wtorek – Wspomnienie św. Bernarda, opata i dK

 • O 17.3o –  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

21.08. – Środa – Wspomnienie św. Piusa X,


22.08. – Czwartek – Wspomnienie NMP

 • Po porannej Mszy św. Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów

23.08. – Piątek

 • O godz. 15.oo zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia

24.08. – Sobota – ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

 • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

 25.08. – Niedziela  21  Zwykła

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00

Ogłoszenia ogólne

 • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: o zainspirowanej uroczystością Wniebowzięcia NMP refleksję o ostatecznym celu naszej wędrówki, czyli niebie; a także wspomnienie o niedawno zmarłym księdzu aktorze Kazimierzu Orzechowskim oraz wiele innych ciekawych artykułów.
 • INFORMACJE DOTYCZĄCE OFF SCIENCE PODCZAS 4. ŚFN KATOWICE Przegląd Garażowych Wynalazków OFF SCIENCEto inicjatywa prezentująca dokonania osób, które amatorsko zajmują się nauką. Wynalazcy-amatorzy oraz konstruktorzy, którzy tworzą urządzenia i opracowują ciekawe rozwiązania techniczne w zaciszu prywatnych garażów, piwnic i warsztatów będą je mogli zaprezentować już po raz trzeci podczas 4. Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (26-27 stycznia 2020 r.). Do udziału w konkursie zapraszamy też uczniów i nauczycieli szkół technicznych. Zgłoszenia na przegląd można dokonywać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.slaskifestiwalnauki.pl do 30 września br. Komisja konkursowa wybierze najlepsze propozycje, które zaprosimy do udziału w 4. ŚFN KATOWICE. Na wszystkie pytania dotyczące Off Science odpowie Biuro Festiwalowe.