18.11. – Niedziela  33 Zwykła 

 • Dzień Muzyki Liturgicznej.
 • Kolekta na potrzeby archidiecezji. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Zarząd Chóru MAGNIFICAT serdecznie zaprasza na koncert z okazji święta patronalnego św. Cecylii, do naszego kościoła. Wystąpią: Mokierski Chór Kameralny z Mikołowa – Mokrego oraz Chór MAGNIFICAT.

19.11. – Poniedziałek 


20.11. – Wtorek – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb.

 • 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

21.11. – Środa – Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Marii Panny


22.11. – Czwartek – Wspomnienie św. Cecylii, dz.i męcz.

 • Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po Mszy Św. porannej w kościele
 • 17.oo – Msza Święta szkolna
 • Po Mszy św. Krótkie spotkanie dla dzieci i młodzieży w salce dotyczące prowadzenia śpiewu podczas Rorat. Zachęcamy do uczestnictwa.

23.11. – Piątek 

 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia
 • 18.3o – Młodzież Oazowa naszej parafii zaprasza na swoje spotkania młodych ludzi, którzy chcą wspólnie przeżywać radość swojej wyznawanej wiary do salki po Mszy św. wieczornej

24.11. – Sobota – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezb. I Tow.

 • 9.oo – Zbiórka Ministrantów
 • 11.oo – Spotkanie dzieci Maryi w salce
 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

25.11. – Niedziela – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 • Odpust w Katowickiej Katedrze
 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

Ogłoszenia ogólne

 • Od piątku trwają odwiedziny duszpasterskie „KOLĘDA” w naszej parafii. Szczegółowy plan kolędy jest zamieszczony w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej parafii oraz w listopadowych „Wiadomościach Parafialnych”. W soboty kolęda rozpoczyna się o godz. 14.00, w niedziele o godz. 14.30, natomiast w tygodniu o godz. 15.00. Kolęda dodatkowa będzie w sobotę 19 stycznia.
 • Organizatorzy 3. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE zapraszają do wzięcia udziału w Przeglądzie Garażowych Wynalazków OFF Science. Celem przeglądu jest zaprezentowanie szerokiej publiczności autorskich projektów urządzeń i rozwiązań technicznych, które powstają w prywatnych warsztatach, piwnicach, garażach czy na strychach. Jeśli więc wymyśliłeś i zaprojektowałeś coś, czego nikt inny jeszcze wcześniej nie skonstruował i chcesz pokazać to światu, do 10 grudnia zgłoś swój wynalazek za pośrednictwem strony internetowej Śląskiego Festiwalu Nauki! Najbardziej nowatorskie pomysły zostaną zaprezentowane podczas festiwalu 13 i 14 stycznia przyszłego roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz wezmą udział w plebiscytach, w których najbardziej inspirujący wynalazek wybiorą: publiczność festiwalu, komisja ekspercka oraz media. Więcej informacji na temat Przeglądu OFF Science, a także formularz zgłoszeniowy, można znaleźć na stronie slaskifestiwalnauki.pl.
 • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, oraz innych czasopism religijnych