Niedziela 7 Zwykła                                                                                                                         19.02.

• Nieszpory niedzielne godz. 16.oo
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii

Poniedziałek                                                                                                                                   20.02.

Wtorek                                                                                                                                               21.02.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o

Środa – Święto Katedry Św. Piotra Apostoła                                                                       22.02.

Czwartek – Wspomnienie św. Polikarpa – bpa i męczennika                                         23.02.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów
  • Msza Św. szkolna o godz. 17.oo
  • Nauki przedślubne dla narzeczonych o godz. 19.oo w salce katechetycznej

Piątek                                                                                                                                                  24.02.

• Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele
  • Nauki przedślubne dla narzeczonych o godz. 19.oo w salce katechetycznej

Sobota                                                                                                                                                  25.02.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo

Niedziela 8 Zwykła                                                                                                                         26.02.

• Nieszpory niedzielne godz. 16.oo
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii

• Od 1 – 3 marca odbywać się będą w naszej parafii rekolekcje wielkopostne parafialne i szkolne, rekolekcje poprowadzi o. Andrzej, Oblat z Katowic – Koszutki
  • Nauki przedślubne odbędą się 23 i 24 lutego, a także 25 i 26 maja w salkach katechetycznych prosimy by narzeczeni zapisali się w kacelarii.
  • Zapraszamy do zapoznania się z wyjazdami pielgrzymkowymi w naszej parafii