Kolekta dzisiejszej niedzieli to Jałmużna postna. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.

3 Niedziela Wielkiego Postu                                                                                                                                                                                      19.03.

  • Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.oo

Poniedziałek – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP                                                                                                                           20.03.

Wtorek                                                                                                                                                                                                                                    21.03.

  • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o.

Środa                                                                                                                                                                                                                                        22.03.

Czwartek                                                                                                                                                                                                                                23.03.

  • Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy za kapłanów 

Piątek                                                                                                                                                                                                                                      24.03.

  • Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.
  • Droga Krzyżowa o godz. 17.15 ? podczas nabożeństwa modlimy się za zmarłych. Zalecki prosimy składać w zakrystii przed nabożeństwem

Sobota – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego                                                                                                                                               25.03.

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.

4 Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Radości – Laetare                                                                                                                          26.03.

  • Kolekta na potrzeby naszej archidiecezji.
  • Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.oo

Ogłoszenia ogólne.

  • Zapraszamy do zapoznania się z pielgrzymkami parafialnymi do : Chorwacji i Medjugorie w terminie 26.06. – 4.07.2017 i Kodnia, Sokółki, Grabarki i Świętej Wody w terminie 29 – 31 maja