XVI Niedziela Zwykła – 19.07

• Kolekta dzisiejszej niedzieli jest na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Poniedziałek –  20.07

• Z racji pierwszego poniedziałku miesiąca po Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Ducha Świętego.

Wtorek –  21.07

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

Środa –  Święto Św. Marii Magdaleny –  22.07

Czwartek  – Święto św. Brygidy, zak., patronki Europy – 23.07

• Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.

Piątek – Wspomnienie św. Kingi, dz.  – 24.07

• Godzina Miłosierdzia o 15.00 w kościele.

Sobota – Wspomnienie św. Jakuba, Apostoła –  25.07

• Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

XVII Niedziela Zwykła – 26.07

• Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.
  • Z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców po Mszach św. pobłogosławimy kierowców i ich pojazdy.

• W tym tygodniu w niedziele są wolne intencje mszalne, można zamówić w kancelarii lub zakrystii.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać wiele ciekawych artykułów: o górze Karmel na którą można wejść nie tylko fizycznie; o śmierci Ennio Morricone oraz cudach matki Speranzy, o której Jan Paweł II powiedział, że jej serce żyło w niebie, ale stopy miała na ziemi