19.08. – Niedziela 20 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Dziś w niedzielę odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej, łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium. Z naszej parafii Pielgrzymka wyruszy wraz z kapłanem o godz. 6.30.
 • 15.oo – Msza Św. chrzcielna
 • 16.oo – Nieszpory

20.08. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Bernarda, opata i dK


21.08. – Wtorek – Wspomnienie św. Piusa X, pap

 • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

22.08. – Środa – Wspomnienie NMP, Królowej


23.08. – Czwartek

 • Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.

24.08. – Piątek – Wspomnienie św. Bartłomieja, Apostoła

 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

25.08. – Sobota

 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

26.08. – Niedziela Uroczystość NMP Częstochowskiej

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory Maryjne

Ogłoszenia ogólne

 • Zapraszamy do udziału w Mszach św. w tygodniu. Msze św. są sprawowane o godz. 8.oo i po południu o godz. 18.oo, z wyjątkiem czwartku o godz. 17.oo
 • W przyszłym roku 2019 organizujemy ponad 2 tygodniową pielgrzymkę po Sanktuariach Maryjnych Europy, m.in. Lourdes, Fatima, Montserrat, La Salette. Zapisy do listopada br. Przy zapisie zaliczka 500 zł. Więcej informacji na temat pielgrzymki w gablotach i na stronie internetowej parafii.
 • W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” przeczytamy: wyjaśnienie zmiany wprowadzonej w katechizmie w punkcie dotyczącym kary śmierci w Kościele katolickim; także o polskim rolnictwie wobec zmian klimatycznych i gospodarczych; oraz wiele innych ciekawych artykułów