Niedziela – Święto Ofiarowania Pańskiego – 2.02

• Dziś obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. W tym dniu następuje poświęcenie gromnic. Dzień Święta Ofiarowania Pańskiego jest Światowym dniem Życia Konsekrowanego.
  • Nieszpory o godz. 15.30.
  • Msza św. chrzcielna o 16.oo
  • Kolekta na zakony kontemplacyjne. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie dow. Św. Błażeja, bpa i męcz. – 3.02

• Po Mszach św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa św. Błażeja – patrona och chorób gardła.
  • Po porannej Mszy św. z racji pierwszego poniedziałku miesiąca Nabożeństwo do Ducha Świętego.

WTOREK – 4.02

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

ŚRODA – Wspomnienie św. Agaty, dz. I męcz. – 5.02

• Po Mszach św. pobłogosławimy chleb i wodę z racji wspomnienie św. Agaty.
  • Po Mszy św. wieczornej serdecznie  zapraszamy Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ze Szkoły Podstawowej  nr. 17.
  • Koło przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła na godz. 16.00.

I CZWARTEK – Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz. – 6.02

• Po porannej Mszy Świętej nabożeństwo I czwartkowe.
  • Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po nabożeństwie.
  • Spowiedź miesięczna dla dzieci o godz. 16.30. Msza św. szkolna o godz. 17.00

I PIĄTEK –  7.02

• Po porannej Mszy Świętej nabożeństwo I piątkowe.
  • Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w kościele.
  • Spowiedź dla młodzieży od godz. 17.30.
  • O godz. 18.00 Msza św.  z udziałem kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie z animatorami w kościele – spotkanie jest obowiązkowe!

SOBOTA – 8.02

• Odwiedziny chorych i starszych parafian w godzinach porannych – prosimy ich zgłaszać w zakrystii i kancelarii w godzinach urzędowania.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

V Niedziela Zwykła  – 9.02

• Nieszpory o godz. 15.30.
  • Kolekta na potrzeby archidiecezji – na utrzymanie i remont i działalność domów rekolekcyjnych. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!

• Lista na Apel Jasnogórski jest zamknięta. Wyjazd 31 marca 2020 roku o godz. 12.00 z parkingu obok kościoła.
  • Już dziś informujemy, że Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania  Młodzieży naszej parafii będzie we wtorek 17 marca 2020r. o godz. 18.00.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym wato przeczytać: o Chiarze Lubich, założycielce Ruchu Focolari; o debacie na temat praworządności w Polsce; artykuł poświęcony przedstawieniu kandydatów w wyborach na Prezydenta RP oraz wiele innych artykułów .