Kolekta na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

8 Niedziela Zwykła                                                                                                                                                                                                         26.02.

 • Od dziś rozpoczynamy czerdziestogodzinne nabożeństwo, które potrwa do wtorku. Chcemy przygotować się przez modlitwę podczas adoracji Najświętszego Sakramentu. Plan adoracji wywieszony jest w gablotach i stronie internetowej
 • Nieszpory niedzielne o godz. 16.oo

Poniedziałek                                                                                                                                                                                                                      27.02.

 • Adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.oo do wieczornej Mszy św.

Wtorek                                                                                                                                                                                                                                  28.02.

 • Adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.oo
 • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o.

Środa Popielcowa                                                                                                                                                                                                               1.03.

 • Msze Św. z ceremonią posypania popiołem o godz. 8.oo, 16.3o i 18.oo ? Kolekta ? Jałmużna postna
 • W tym dniu obowiązuje post ścisły. Nie spożywamy pokarmów mięsnych i ograniczamy ilość spożywanych posiłków
 • Rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, zapraszamy do zapoznania się z programem wywieszonym w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii

I Czwartek miesiąca                                                                                                                                                                                                         2.03.

 • Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy za kapłanów do salki katechetycznej

I Piątek miesiąca                                                                                                                                                                                                                3.03.

 • Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.
 • Droga Krzyżowa o godz. 17.15 ? podczas nabożeństwa modlimy się za zmarłych. Zalecki prosimy składać w zakrystii przed nabożeństwem

I Sobota miesiąca – Święto św. Kazimierza Królewicza                                                                                                                                        4.03.

 • Odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Prosimy zgłosić ich w zakrystii lub kancelarii
 • Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych o godz. 16.3o w kościele
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.

1 Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Trzeźwości                                                                                                                                     5.03.

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 • Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.oo

Ogłoszenia ogólne.

 • Od 1 ? 3 marca odbywać się będą w naszej parafii rekolekcje wielkopostne parafialne i szkolne, rekolekcje poprowadzi o. Andrzej, Oblat z Katowic ? Koszutki

 • Nauki przedślubne odbędą się 25 i 26 maja w salkach katechetycznych prosimy by narzeczeni zapisali się w kacelarii.

 • Zapraszamy do zapoznania się z wyjazdami pielgrzymkowymi w naszej parafii