20.01. – Niedziela 2 Zwykła

 • Światowy dzień Migranta i Uchodźcy, pamiętajmy modlitwie o tych, którzy z powodu wojen czy innych nieszczęść zmuszeni są do opuszczenia swojej ojczyzny.
 • Kolekta na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory niedzielne
 • Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

21.01. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Agnieszki dz. I męcz.


22.01. – Wtorek 

 • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

23.01. – Środa 


24.01. – Czwartek – Wspomnienie Św. Salezego, bpa i dk

 • Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po Mszy Św. porannej w kościele
 • 17.oo – Msza Święta szkolna

25.01. – Piątek – Święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła

 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

26.01. – Sobota – Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

27.01. – Niedziela 3 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory niedzielne

Ogłoszenia ogólne

 • W piątek 18 stycznia rozpoczął się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia 2019 r. Pamiętajmy w naszych wspólnych modlitwach , aby wśród wszystkich chrześcijan zapanowała Jedność i Pokój.
 • Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian w dniu 26 stycznia na Mszę Świętą o godz. 8.00 podczas której będziemy dziękowali Panu Bogu za 50 lat obecności ks. Kanonika Jana Gacki w naszej chropaczowskiej parafii. Zachęcamy także do lektury styczniowych Wiadomości Parafialnych, w których jest zamieszczony artykuł o ks. Kanoniku i jego historii.
 • W ostatnią sobotę stycznia odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Niesłyszących do Panewnik. Początek w Bazylice o godz. 12.00
 • W nocy z 26 na 27 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu Zdroju młodzi naszej archidiecezji będą przeżywać Światowe Dni Młodzieży z ojcem świętym Franciszkiem w ramach: „Panama na Śląsku”. Młodzież naszej parafii również bierze udział w tym wydarzeniu.
 • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego zamieszczony jest obrazek z modlitwą dziadków za wnuki, natomiast warto przeczytać artykuły: o relacji między Kościołem a państwem: o tym jakimi zasadami się kierować, by wesprzeć nastolatka w trudnym procesie dojrzewania oraz wiele innych ciekawych artykułów. Za tydzień będzie dołączony bezpłatny dodatek – film pt.: „Bóg nie umarł 2”. Jest także nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.