XXV  NIEDZIELA ZWYKŁA  –   20.09

• Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ za ofiary Bóg zapłać.

●    Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, w modlitwach pamiętamy o wszystkich odpowiedzialnych za

przekazywanie informacji

Zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 15.30

PONIEDZIAŁEK  ●  ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO MATEUSZA APOSTOŁA I EWANGELISTY                      21.09

ŚRODA  ·  WSPOMNIENIE ŚW. O. PIO Z PIETRELCINY OFM, PREZB. –  23.09

CZWARTEK – 24.09

• Po porannej mszy św. wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.
  • Rodziców z dziećmi zapraszamy na Mszę Św. szkolną o godz. 17.oo.

PIĄTEK – 25.09

• Godzina Miłosierdzia o 15.00 w kościele.
  • Po mszy wieczornej o godz. 19.00 serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii na spotkanie z ks. Proboszczem do domu katechetycznego.

SOBOTA ·  WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZ. KOSMY I DAMIANA – 26.09

• Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00.

XXVI  NIEDZIELA ZWYKŁA –    27.09

• Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii

●  W miniony wtorek w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Biskup Grzegorz Olszowski udzielił Sakramentu Ducha Świętego. Bierzmowanie przyjęły 63 osoby, 32 dziewczyny i 31 chłopców. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowanie tej pięknej uroczystości, a także w długi proces przygotowania tych młodych ludzi, poprzez formacje i regularne spotkania w grupach. Za przygotowanie i czuwanie nad całością dziękuje ks. Zdzisławowi i odpowiedzialnym animatorom.

●  Pierwsza katecheza dla dzieci sześcioletnich, które w maju przyszłego roku pragną przystąpić do Wczesnej Komunii Świętej, odbędzie się w środę 23 września o godz. 17.00 w salce. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

● Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, a w nim min. ciekawy artykuł o tzw. śmierci klinicznej.