„Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!” Zmiana sposobu myślenia, do której wzywa Jezus, związana jest ze słuchaniem Jego słowa. Ono otwiera nas na prawdę, ono też daje życie. W przezywaną dziś w całym Kościele Niedzielę Słowa Bożego otwórzmy nasze serca na przemieniającą moc słowa Jezusa.

III NIEDZIELA ZWYKŁA   21.01

▪Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

▪Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

▪W środę o godz. 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

▪W czwartek po porannej Mszy św. wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
Legion Maryi zaprasza do modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.

▪ W piątek 26 styczniakolejnąrocznicę urodzin będzie obchodził abp. Adrian Galbas, pamiętajmy o nim w   naszych modlitwach. W tym dniu także swoje urodziny obchodzi proboszcz ks. Damian Copek.

Zapraszamy na mszę św. dziękczynną za dar jego życia i posługi w naszej parafii o godz. 8.00.

▪W sobotę od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu spowiedzi św.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA  28.01

▪Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby parafii.

OGŁOSZENIA  OGÓLNE

▪Do piątku 26 stycznia będą trwały odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Harmonogram jest umieszczony w gablotkach, na stronie internetowej parafii oraz na Facebooku.