Kolekta na potrzeby naszej parafii.  Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej                                               20.03.

• Poświęcenie palm na każdej Mszy św., a procesja z palmami w podczas Mszy św. o godz. 9.3o.
  • Nabożeństwo Gorzkich Żali i kazanie pasyjne  o godz. 16.oo.

Wielki Poniedziałek                                                                     21.03.

• Msze św. w tym dniu będą o 8.oo, 18.oo.
  • Spowiedź dla dzieci klas III i IV od godz. 16.oo ? 18.oo.

Wielki Wtorek                                                                               22.03.

• Spowiedź dla dzieci klas V i VI od godz. 16.oo ? 18.oo
  • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

Wielka Środa                                                                           23.03.

• Msze św. w tym dniu będą o 8.oo, 18.oo.
  • Spowiedź dorosłych od godz. 7.15 ? 9.3o i po południu od 16.oo – 18.3o.

Wielki Czwartek                                                                 24.03.

• Spowiedź dorosłych od godz. 7.15 ? 9.3o i po południu od 16.oo – 17.3o.
  • Msza św. dla dzieci o godz. 16.oo.
  • O godz. 18.oo uroczysta Msza św. Wieczerzy Pańskiej. Na tą Mszę św. zapraszamy wszystkich parafian. Po Mszy św. procesja do Ciemnicy i adoracja do 22.oo w małym kościele.

Wielki Piątek Męki Pańskiej                                                       25.03.

• W tym dniu obowiązuje post ścisły ? jakościowy i ilościowy.
  • Ciemna Jutrznia o godz. 8.oo w ciemnicy w małym kościele.
  • Spowiedź dorosłych od godz. 7.15 ? 11.oo i po południu od 15.oo – 17.3o
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych o godz. 9.oo, a dla dzieci i młodzieży o 10.oo.
  • Godzina Miłosierdzia o godz. 15.oo w małym kościele.
  • Liturgia Wielkiego Piątku z rozważaniem Męki Pańskiej, adoracją Krzyża i Komunia św. o godz. 18.oo. Adoracja przy Bożym Grobie o 20.oo – kobiet, 20.3o ? mężczyźni, 21.oo ? młodzież.
  • Kolekta na Boży grób w Jerozolimie i Ziemię św..

Wielka Sobota                                                                   26.03.

• W tym dniu obowiązuje post jakościowy.
  • Ciemna Jutrznia o godz. 8.oo. w kościele przy Bożym Grobie.
  • Spowiedź dorosłych od godz. 7.15 ?11.oo i po południu od 15.oo – 18.oo.
  • Adoracja przy Bożym Grobie przez cały dzień.
  • Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 19.3o. Na liturgie przynosimy świece i wodę do poświęcenia. Na zakończenie liturgii procesja rezurekcyjna.
  • Święcenie pokarmów wielkanocnych co pół godziny rozpoczynając od godz. 10.oo ? 15.oo.

Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego                        27.03

• Msze św. w tą uroczystość będą sprawowane o godz. 8.oo, 9.3o, 11.oo, 12.15, 15.oo i 17.oo.
  • Nieszpory świąteczne o godz. 16.oo.
  • Kolekta świąteczna.

Ogłoszenia  ogólne

• Młodzież oazowa zaprasza wszystkich chętnych na Ciemne Jutrznie, które będą o godz. 8.oo w Wielki Piątek w ciemnicy oraz w wielką Sobotę przy Bożym Grobie.
  • Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów w Wielki Czwartek do salki katechetycznej o godz. 8.oo.
  • Zachęcamy do zakupienia nowego Gościa Niedzielnego w nim co robić gdy sumienie podpowiada co innego niż naucza Kościół, co znajdowało się za zasłoną, która przedarła się w chwili śmierci Jezusa na krzyżu, o ludziach rzeźbiących krzyże, jak w Chinach walczy się z krzyżem, o palowej tradycji, inscenizacja Męki Pańskiej na Piekarskiej Kalwarii. Cena bez zmian – 5 zł.