21.04. – Niedziela Wielkanocna – Zmartwychwstania Pańskiego

• Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 15.00 ( Msza św. chrzcielna) 17.00
  • Kolekta świąteczna. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • W przyszła Niedzielą kolekta na Caritas archidiecezji Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory świąteczne i Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.00.

22.04. – Poniedziałek Wielkanocny

• Msze św. według porządku niedzielnego.
  • Kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego i Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  • Nieszpory świąteczne o godz. 16.00 (Nowenna do Miłosierdzia Bożego)

23.04. – Wtorek Wielkanocny

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Nowenna do Miłosierdzia Bożego

24.04. – Środa Wielkanocna

• Po wieczornej Mszy św. Nowenna do Miłosierdzia

25.04. -Czwartek Wielkanocny

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy za kapłanów.
  • O godz. 18.00 w parafii p.w. NSPJ w Świętochłowicach – Piaśnikach odbędzie się Konwent Wielkanocny. Zapraszamy serdecznie także naszych Parafian do wzięcia udziału w tej uroczystej Eucharystii.
  • Po wieczornej Mszy św. Nowenna do Miłosierdzia

26.04. – Piątek Wielkanocny

• Zapraszamy o godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia Bożego.

27.04. – Sobota Wielkanocna

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu

28.04. – Niedziela 2 Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

• W tę Niedzielę będziemy oddawać cześć Miłosierdziu Bożemu.
  • Zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.00.
  • Kolekta na Caritas archidiecezji. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

• W Poniedziałek Wielkanocny kazania wygłosi ks. Emanuel Pietryga proboszcz parafii św. Jadwigi w Chorzowie. Po Mszach św. będzie rozprowadzał swoją książkę „Słowo, które pozwala się zobaczyć” zawierającą 48 jego kazań, homilii i konferencji oraz dwie relacje z podróży do Afryki. Książka kosztuje 20 zł. Dochód przeznaczony jest na nowe ogrzewanie kościoła w Chorzowie.
  • Zapraszamy wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt  RTV i AGD np. pralki, telewizory, radia, komputery). Zbiórka  będzie miała miejsce na placu farskim przy probostwie w poniedziałek 29.04.2019r.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: o mało znanym obliczu Jerozolimy – miasta w którym umarł i zmartwychwstał Chrystus; o tym, jakie ciało jest ciało Jezusa i jakie będą nasze ciała po zmartwychwstaniu; jak nie nudzić się na Mszy św. i kochać Kościół oraz wiele innych ciekawych artykułów. Zachęcamy także do lektury nowego numeru Wiadomości Parafialnych i innych czasopism katolickich.