Niedziela 6 Wielkanocna                                                                                                                                    21.05.

• Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy proces zgłaszania kandydatów do Rady Parafialnej
  • 16.oo – Nabożeństwo Majowe
  • 20.45 – Apel Jasnogórski

Poniedziałek                                                                                                                                                          22.05.

• 7.3o – Dzień modlitw o urodzaje – modlitwa przy krzyżu na ul. Kościelnej
  • 17.3o – Nabożeństwo Majowe

Wtorek                                                                                                                                                                     23.05.

• 7.3o – Dzień modlitw o urodzaje – modlitwa przy krzyżu na cmentarzu
  • 17.3o – Nabożeństwo Majowe i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Środa                                                                                                                                                                        24.05.

• 7.3o – Dzień modlitw o urodzaje – modlitwa przy krzyżu przy kościele
  • 17.3o – Nabożeństwo Majowe

Czwartek                                                                                                                                                                  25.05.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy Św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów
  • 17.oo – Msza Święta Szkolna
  • 17.30 – Nabożeństwo Majowe

Piątek                                                                                                                                                                        26.05.

• Nowenna do Ducha Świetego
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo
  • 17.3o – Nabożeństwo Majowe

Sobota                                                                                                                                                                       27.05.

• Nowenna do Ducha Świętego
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania
  • 17.3o – Nabożeństwo Majowe

Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego                                                                             28.05.

• Nowenna do Ducha Świętego
  • 16.oo – Nabożeństwo Majowe
  • 20.45 – Apel Jasnogórski

• Nabożeństwa Majowe w niedzielę i uroczystości o godz. 16.oo, w dni powszednie o 17.3o
  • W przyszłą niedzielę 28.05. pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śląskich. Pielgrzymkę rozpoczniemy o godz. 6.3o sprzed kościoła. Zapraszamy do udziału
  • W dniu 24 maja – środa – od godz. 8.oo w Poradni „Na wzgórzu” przy ul. Sudeckiej 9 w Świętochłowicach, odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG stawów, badania są odpłatne.