XII Niedziela Zwykła –  21.06

  • Kolekta dzisiejszej niedzieli jest na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Wtorek    Dzień Ojca  – 23.06

  • Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

Środa  – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela –  24.06

Czwartek  – 25.06

  • Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.

Piątek  –   26.06

  • Godzina Miłosierdzia o 15.00 w kościele.                              

Sobota – 27.06

  • Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

XIII Niedziela Zwykła – 28.06

  • Kolekta dzisiejszej niedzieli jest na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  •  Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Ogłoszenia ogólne

Rozpoczyna się czas wakacji letnich. Przypominamy rodzicom wysyłającym dzieci na obozy i kolonie letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy świętej.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać mi.in artykuły: o praktyce nabożeństw pierwszo piątkowych i ich znaczeniu w duszpasterstwie; o udziale Karola Wojtyły w II Soborze Watykańskim oraz jego wpływie na ostateczny kształt niektórych dokumentów soborowych; rozmowa z o. Piotrem Śliwińskim o tym, że musimy całkowicie zdać się na Boga  oraz wiele innych ciekawych artykułów.