21.07. – Niedziela  16  Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

22.07. – Poniedziałek – Święto św. Marii Magdaleny

23.07. – Wtorek – Święto św. Brygidy, zak., patronki Europy

• O 17.3o –  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

24.07. – Środa – Wspomnienie św. Kingi, dz.

25.07. – Czwartek – Wspomnienie św. Jakuba, Apostoła

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów.

26.07. – Piątek – Wspomnienie świętych Jachima i Anny, rodziców NMP

• O godz. 15.oo zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia

27.07. – Sobota

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

28.07. – Niedziela  17  Zwykła

• W tę niedzielę po wszystkich Mszach błogosławić będziemy kierowców i ich pojazdy.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

• W czwartek 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. W związku z tym w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. będziemy  udzielać błogosławieństwa kierowcom i ich pojazdom.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: jak walczyć z rozproszeniami podczas modlitwy?; dlaczego w Polsce brakuje leków?; w wakacyjnym cyklu przenieśmy się do Lewoczy – najważniejszego sanktuarium maryjnego na Słowacji „oraz wiele innych ciekawych artykułów.