21.10. – Niedziela  29 Zwykła 

 • Witamy w naszej wspólnocie kleryków z naszego Seminarium. Kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nabożeństwo różańcowe
 • 20.45 – Apel Jasnogórski

22.10. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Jana Pawła II

 • 17.15 – Nabożeństwo różańcowe

23.10. – Wtorek 

 • 17.15 – Różaniec wraz z modlitwami Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

24.10. – Środa 

 • 17.15 – Nabożeństwo różańcowe

25.10. – Czwartek 

 • Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.
 • 17.oo – Msza Święta Szkolna, po Mszy św. nabożeństwo różańcowe

26.10. – Piątek

 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia
 • 17.15 – Nabożeństwo różańcowe

27.10. – Sobota 

 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania
 • 17.15 – Nabożeństwo różańcowe

28.10. – Niedziela  30 Zwykła 

 • Kolekta na renowację okien w małym kościele Dobrego Pasterza. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nabożeństwo różańcowe
 • 20.45 – Zapraszamy na Apel Jasnogórski przygotowany przez młodzież naszej parafii

Ogłoszenia ogólne

 • Rozpoczyna się Tydzień Misyjny – pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich misjonarzach i misjonarkach na całym świecie, aby jak najwięcej ludzi mogło usłyszeć o Bogu i w Niego uwierzyć.
 • Już dzisiaj informujemy, że Msza święte chrzcielna odbędzie się w niedzielę 4 listopada o godz. 15.00 a nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę 3 listopada o godz. 16.30 w kościele.
 • Osoby, które zapisały się na Pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych Europy w dniach: 22.06-7.07.2019r. , proszone są o wpłatę zaliczki w kwocie 500 zł. w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę, serdecznie zapraszamy do udziału w niej.
 • Nasza Archidiecezja organizuje kolejną – III Archidiecezjalną Pielgrzymkę Osób Chorych, Niepełnosprawnych, ich Rodzin i wszystkich chętnych diecezjan do Lourdes. Przejazd nastąpi specjalnym pociągiem. W pielgrzymce będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 350 osób. Będą im towarzyszyć lekarze, pielęgniarki, wolontariusze i księża. Więcej szczegółów na stronie: http://www.pltravel.pl/pielgrzymki-cat/art-lourdes-pielgrzymka,210 oraz informacja jest umieszczenia w gablotce. Serdecznie Zapraszamy!
 • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: dlaczego wielu przyjmuje Komunię Świętą w stanie grzechu ciężkiego i co oznacza przyjąć ją niegodnie?; rozmowa z ks. Tomaszem Atłasem – krajowym dyrektorem Papieskich Dzieł Misyjnych – z okazji Niedzieli Misyjnej i rozpoczynającego się tygodnia misyjnego; o rewolucjach w emeryturach, które szykują się już w przyszłym roku; oraz wiele innych ciekawych artykułów.