22.07. – Niedziela 16 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

23.07. – Poniedziałek – Święto św. Brygidy,zakonnicy Patronki Europy


24.07. – Wtorek – Wspomnienie św. Kingi, dz.

 • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

25.07. – Środa – Święto św. Jakuba Apostoła


26.07. -Czwartek – Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP

 • Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.

27.07. – Piątek

 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

28.07. – Sobota

 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

29.07. – Niedziela 17 Zwykła

  • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

 

Ogłoszenia ogólne

 • Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna w poniedziałki i w czwartki od godz. 9.00 do 12.00 oraz po południu w godzinach od 16.00 do 17.00. Sprawy dotyczące pogrzebu można załatwić w każdej porze.
 • Legion Maryi organizuje 19.08.2018r. przejazd autobusem do Piekar Śl. Koszt 17 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
 • W przyszłą niedzielę 29 lipca po wszystkich Mszach św. pobłogosławimy kierowców i samochody ku czci św. Krzysztofa.
 • Wyjazd pielgrzymki na Górę św. Anny i do Kamienia Śl. w dniu 30 lipca br. o godz. 8.00. zbiórka o godz. 7.45 na parkingu obok kościoła.
 • Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego nr I w Świętochłowicach wraz z organizatorami spotkania absolwentów zapraszają Absolwentów na uroczysty bal z okazji 70 lecia I LO. Bal odbędzie się 29 września 2081r w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Szczegóły na plakatach w gablocie oraz na stronie szkoły.

 

 • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym specjalny dodatek – obrazek z modlitwą kierowcy do św. Krzysztofa, natomiast warto przeczytać: wakacyjna ewangelizacja, czyli jak dotrzeć do osób, które same być może nie przyszłyby do kościoła; o istotnym wkładzie kardynała Karola Wojtyły w powstawanie papieskiej encykliki „Humane vitae” w rocznicę jej ogłoszenia  oraz wiele innych ciekawych artykułów. Jest do nabycia nowy wakacyjny numer „Wiadomości Parafialnych”, a także inne czasopisma religijne.