„Czyż i wy chcecie odejść?” – zapytał Jezus swoich uczniów. „Do kogóż pójdziemy? Ty masz słowa życia wiecznego” – odpowiedzieli Mu uczniowie. I nas gromadzi dzisiaj Pan Jezus na Eucharystii abyśmy nie tylko słuchali słów życia wiecznego, ale i zostali posileni chlebem na życie wieczne. Niech ta świadomość pozwoli nam otworzyć serca na działanie łaski Bożej tu i teraz.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 22.08

● Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na funkcjonowanie naszej parafii. Serdecznie Bóg zapłać za ofiary składane z serca.

● We wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

● W czwartek po wieczornej mszy św. Legion Maryi zaprasza do kościoła na modlitwy za kapłanów.

● W piątek o godz. 15.00 w kościele Godzina Miłosierdzia.

● W sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.08

● Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

OGŁOSZENIA OGÓLNE

● Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB piekarskiej, łączymy się w modlitwie z pątniczkami, szczególnie tymi, które wyruszyły z naszej parafii do Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej – Śląskiej Gospodyni.

● Informujemy, że w tym tygodniu kancelaria parafialna jest nieczynna z wyjątkiem zgłoszenia pogrzebu oraz spraw niecierpiących zwłoki. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Na ostatni tydzień wyjazdów i wakacji niechaj Chrystus wszystkim obficie błogosławi!