22.09. – Niedziela  25  Zwykła – Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

23.09. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera


24.09. – Wtorek

 • O godz. 13.00 Wyjazd na Apel Jasnogórski
 • O 17.3o –  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

26.09. – Czwartek

 • W naszych modlitwach pamiętamy w tym dniu o Księdzu Arcybiskupie Damianie Zimoniu z okazji  Jego imienin.
 • Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów
 • Msza Św. szkolna o godz. 17.oo

27.09 – Piątek – Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezb

 • O godz. 15.oo zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia
 • Młodzież oazowa zaprasza swoje spotkania wszystkich chętnych młodych do salki oazowej po Mszy św. wieczornej.                   

28.09. – Sobota – Święto św. Wacława, męcz.

 • Zbiórka ministrantów o godz. 9.oo w salce
 • Dzieci Maryi zapraszają na swoje spotkania do salki na godz. 11.00. 
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

29.09. – Niedziela  26  Zwykła

 • Kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

Ogłoszenia ogólne

 • W czwartek został postawiony pomnik – nagrobek dla śp. ks. Kanonika Jana Gacki. Uprzejmie prosimy o nie ustawianie zniczy na płycie nagrobkowej. Prosimy, aby je kłaść na miejscu do tego przeznaczonym –przygotowanym. Dziękujemy za wyrozumiałość.
 • Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci sześcioletnich pragnących w maju przystąpić do Wczesnej Komunii  św. odbędzie się w poniedziałek 23.09. 2019r. o godz. 17.00 w salce katechetycznej. Zapraszamy
 • Kandydatów do bierzmowania prosimy zgłaszać do końca września tj. do 30 września br. w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Następnie zostanie ogłoszony termin I spotkania z kandydatami do bierzmowania.
 • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: o tym, jak Rosja rozmywa odpowiedzialność Związku Sowieckiego za agresją na Polskę w 1939 r. oraz za zbrodnię katyńską; rozmowa z prezydentem Andrzejem Dudą; ranking wartościowych animowanych bajek dla najmłodszych ; oraz wiele innych ciekawych artykułów. Jest nowy numer Wiadomości Parafialnych.